Politikë

Era Istrefi, publikohet video e saj duke bërë “twerk” në skenë

Era Istrefi, publikohet video e saj duke bërë “twerk” në skenë

Ajo ka promovuar në veçanti dy këngët e reja të saj, me të cilat shënoi rikthimin në tregun vendor pas ...

Qëllohet reperi me breshër plumbash para shtëpisë

Qëllohet reperi me breshër plumbash para shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Punjab të Indisë, ku një reper u qëllua pranë shtëpisë së tij nga ...

Bebe Rexha ngacmon imagjinatën në imazhet e reja teksa shfaqet me stil të veçantë të veshjes

Bebe Rexha ngacmon imagjinatën në imazhet e reja teksa shfaqet me stil të veçantë të veshjes

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha po vazhdon të iu qëndroi afër fansave të saj përmes postimeve në rrjetet ...

Dafina Zeqiri vjen unike në fotosesionin e ri, provokon me bluzë të zbërthyer

Dafina Zeqiri vjen unike në fotosesionin e ri, provokon me bluzë të zbërthyer

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri edhe gjatë kësaj periudhe kohore po vazhdon të jetë aktive. Përveç koncerteve dhe mbrëmjeve ...

Ardian Bujupi dhe Noizy lansojnë këngën e re “Aventura”

Ardian Bujupi dhe Noizy lansojnë këngën e re “Aventura”

Dy artistët e njohur shqiptarë, Ardian Bujupi dhe Noizy, kanë publikuar në mesnatë projektin e ri muzikor. Bëhet fjalë për ...

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?